Perfecta Hydro Magnetic Intensywnie Nawilżające Mleczko do ciała 400ml

15,89 zł
Brutto
Ilość

Intensywnie nawilżające mleczko do ciała
AQUA LOCK TECHNOLOGY, 4 mechanizmy nawilżenia skóry
Dogłędnie nawilżające mleczko do ciała z linii PERFECTA HYDRO MAGNETIC oparte na Aqua Lock Technology, która łączy najskuteczniejsze mechanizmy nawilżenia skóry. To właśnie cząsteczki wody magnetycznej zamknięte są w polarosomach, które dostarczają ją głęboko do komórek skóry i odpowiadają za procesy nawilżające. Formuła, oparta na roślinnej FITO taurynie, dodaje skórze energii, ale również, odbudowuję ją, wygładza i chroni przed odwodnieniem, pozostawiając ją jedwabiście miękką i gładką w dotyku.  

WODA MAGNETYCZNA  -  jej cząsteczki zamknięte są w specjalnych nośnikach – polarosomach, które dostarczają ją głęboko do komórek skóry. Wykazuje silne działanie nawilżające – jak magnes wyłapuje w skórze cząsteczki wody.

FITO-TAURYNA  - roślinna tauryna o właściwościach energizujących. Odbudowuje skórę, wygładza i chroni przed odwodnieniem.

DAX
SO_105984
8 Przedmioty

Opis

Nr katalogowy
072995
Seria
DAX - Hydro Magnetic
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć